EkopolPlus Služby
BRÚSENIE PARKIET Vytlačiť
Realizujeme rekonštrukcie parkiet v školských triedach, telocvičniach , kanceláriach ale i bytoch
Pri  čiastočne poškodených parketách prevedieme aj  lokálne opravy.

Pracujeme s novými brúskami DEVA :

-valcovou brúskou  BELT ( bezprašná)
-kotúčovou brúskou SPEED
-orbitálnou brúskou VIBRATOR
Čítajte viac...
 
Rekonštrukcie telocviční Vytlačiť
Čítajte viac...
 
PVC podlahy Vytlačiť
Asi neexistuje dom, v ktorom by sa nenachádzal na podlahe aspoň kúsok PVC. Vinilové podlahoviny patria k charakteru moderného životného štýlu, spríjemňujú bývanie, zaručujú zdravé a čisté prostredie. Chránia pred alergiami a roztočmi. Výborne tepelne a zvukovo izolujú. Sú to vinylové podlahoviny, vhodné do všetkých suchých, interiérových priestorov. Podľa typu a zloženia podlahoviny sa kladú od bytových, spoločenských, zdravotníckych priestorov, až po ľahký priemysel (sklady, výrobné haly).
Čítajte viac...
 
Povlakové gumenné podlahy na báze kaučuku Vytlačiť
Medzi prestížnych výrobcov kaučukových podlahovín patrí nemecká firma Freudenberg, ktorá sa výrobou a spracovaním kaučuku zaoberá viac ako 50 rokov pri 150 ročnej tradícií podniku. Naša firma sa zaoberá aj dodávkou a montážou špeciálnych kaučukových krytín NORAPLAN , NORAMENT, ECOPLAN a ECOMENT. Na realizáciu týchto podlahovín sme boli riadne zaškolení v nemeckom Weinheime u firmy Freudenberg a obdržali sme Certifikát na odbornú montáž týchto krytín.
Čítajte viac...
 
Nátery podláh Vytlačiť
Naša firma prevádza i rôzne druhy náterov, ktoré sú odolné voči nadmernému oderu , odolávajú vzdušnej vlhkosti a sú vhodné ako vrchná vrstva na samonivelujúce stierky napr.: Sadurit Z 1 A, Reokor, Izokryt, Hydroban, Uni Akryl a rôzne iné.
Čítajte viac...
 
Plávajúce podlahy laminátové, drevené Vytlačiť

KVALITA NOSNÉHO MATERIÁLU

Nosná vrstva laminátových parkiet má byť pevná, húževnatá a pri použití na podlahové kúrenie má dobre viesť teplo. Tieto požiadavky spĺňa drevovláknitá doska HDF. (HDF je medzinárodné označenie vysoko zhustenej drevovláknitej dosky)

Do extrémne namáhaných priestorov sa montujú špičkové podlahy s doskou HPL.(HPL je doska HDF obohatená o ďalšiu vrstvu tzv. živičného papiera, zvyšujúceho pevnosť povrchu)
Čítajte viac...
 
Dvere Vytlačiť
Ponúkame Vám kvalitné, elegantné a cenovo dostupné, laminátové dvere a zárubne PORTA, vhodné do nových, aj rekonštruovaných priestorov. Rovnako je možné osadenie dverí na pôvodné typizované zárubne.
Čítajte viac...
 


Novinky

Zľavy
06.12.2008 19:32
Pripravili sme pre Vás atraktívne  zľavy. Viac...
 
Podlozka pod stolicku
06.12.2008 18:30
Podložka pod stoličku 120x90 Cena: 33.32 Eur s DPH /28,- bez DPH/ AKCIA : 29,75 € s DPH / 25,- € bez DPH / plati do konca roku 2009 Priehľadné trvanlivé...Viac...