EkopolPlus Služby PVC podlahy
PVC podlahy Vytlačiť
Asi neexistuje dom, v ktorom by sa nenachádzal na podlahe aspoň kúsok PVC. Vinilové podlahoviny patria k charakteru moderného životného štýlu, spríjemňujú bývanie, zaručujú zdravé a čisté prostredie. Chránia pred alergiami a roztočmi. Výborne tepelne a zvukovo izolujú. Sú to vinylové podlahoviny, vhodné do všetkých suchých, interiérových priestorov. Podľa typu a zloženia podlahoviny sa kladú od bytových, spoločenských, zdravotníckych priestorov, až po ľahký priemysel (sklady, výrobné haly).

Rozdeľujú sa na:

  • Homogénne PVC podlahoviny

Skupina homogénnych podlahovín, je v celej hrúbke rovnakého chemického zloženia. Radíme ich do rôznych kategórií podľa použitia a zloženia. Sú určené najmä pre priestory so stredne ťažkým až ťažkým stupňom namáhania. Vyrábajú sa v rôznych farebných odtieňoch a hrúbkach. Dodávajú sa ako štvorcové tabule alebo role pevnej šírky a voliteľnej dĺžky. Hlavné využitie majú v chemických a iných laboratóriách, v zdravotníctve pre jednotky IS, RTG, zubných ordináciách, výpočtových strediskách, ale tiež v halách, chodbách, veľkých miestnostiach, na schodiskách a p. Trieda namáhania podlahovín - tvrdosť - K 4.

  • Heterogénne PVC podlahoviny

Skladajú sa z troch vrstiev a odlišujú sa od seba buď zložením alebo prevedením. Hrúbka nášlapnej (úžitkovej) vrstvy určujem stupeň záťaže podlahovej krytiny. Na trh sa dostávajú v triedach DOMO, NOVOFLOR STANDARD, NOVOFLOR EXTRA a DUAL. Podlahovina je svojimi úžitkovými a estetickými vlastnosťami vhodná pre aplikácie do bytových interiérov, škôl, nemocníc, kancelárií, obchodov a hotelov. 
  • Podlahoviny Antistatické a Elektrostatické

Sú vyrábané technológiou lisovania a následného štiepania v tvare dlažby V samostatnej podlahovine je zapracované antistatické vlákno, na základe toho má podlahovina schopnosť odvádzať statický náboj, vznikajúci na jej povrchu.
Fyzikálno-mechanické vlastnosti vyhovujú požiadavkám STN-917816, PND 5-387-92.
Podlahovina ANTISTATIK je určená predovšetkým pre telekomunikačné objekty, do výbušných prostredí, pre výpočtové strediská, chemické laboratória, operačné sály a pre všetky objekty, ktoré sú ohrozené účinkami statickej elektriny.
Podlahovina sa kladie na medennú pásku ,ktorá je uzemnená a pokrytá vodivým lepidlom. Pri tejto skladbe má podlahovina ANTISTATIK schopnosť odviesť statický náboj, ktorý vzniká prevádzkou a tým chráni Vaše prístroje pred poškodením a predlžuje ich životnosť. Výhoda tejto podlahoviny voči antistatickému kobercu spočíva hlavne v dlhšej životnosti, jednoduchšej údržbe a krajšiemu vzhľadu. Podlahovinu Prim možno použiť v úprave Komfort i Antistatik.
 

Novinky

Zľavy
06.12.2008 19:32
Pripravili sme pre Vás atraktívne  zľavy. Viac...
 
Podlozka pod stolicku
06.12.2008 18:30
Podložka pod stoličku 120x90 Cena: 33.32 Eur s DPH /28,- bez DPH/ AKCIA : 29,75 € s DPH / 25,- € bez DPH / plati do konca roku 2009 Priehľadné trvanlivé...Viac...